Akbank Bayram Kredisi Kampanyası - Kredi Merkez

Akbank Bayram Kredisi Kampanyası

Bayram dönemi hazırlıklar ve artan masraflar bütçenizin sarsılmasına sebep olabilir. Bir bayram kredisi kullanmak bütçeniz açısından oldukça rahatlatıcı olacaktır. Kullanacağınız bayram kredisi ile ihtiyaçlarınızı giderebilir ve uzun vade (geri ödemede istenilen taksit sayısı) programları ile azar azar ödeyebilirsiniz. Akbank bayram kredisi kampanyası ile müşterilerinin giderlerini karşılamalarına yardımcı olmayı planlıyor. Akbank bayram kredisi kampanyasında düşük faiz oranları, uzun vadeler ile sağlıyor. Üstelik Akbank iki bayram arası ödeme olmaz sloganı ile 3 ay erteleme kampanyası yapıyor. Bu sayede bayram kredisinin taksit ödemelerine kurban bayramı sonrasında başlama fırsatı yakalamış oluyorsunuz.


Akbank Bayram Kredisi Hesaplama Aracı


Akbank resmi sitesine girerek krediler başlığından kredi hesaplama butonuna tıklayarak hesaplama aracına ulaşabilirsiniz. Buradan ertelemeli veya ertelemesiz geri ödeme seçeneklerinden birisi seçilerek ve kredi miktarı girilerek hesaplama yapılabilir. Buradan yapılan hesaplamada kullanılacak olan bayram kredisinin vade programı seçilebilir. Seçilen vadeye göre kredinin faiz oranı değişecektir. Kredi kullanırken unutulmaması gereken vade uzadıkça kullanılan kredinin faiz ve masraf miktarı artacaktır. Buda geri ödenecek olan miktarın artması demektir. Bütçeniz dahilinde yapacak olduğunuz aylık geri ödemelerin miktarı düşük olmalı ise bu durumda uzun vadeli bir program seçmelisiniz.


Akbank Bayram Kredisine Nasıl Başvurulur?


Hesaplama aracı ile istenilen kredi miktarı hesaplandıktan sonra onay aşamasına geçilir. İstenilirse Akbank direkt, Akbank internet şubesi veya Akbank mobil üzerinden imzasız krediye başvurabilirsiniz. Eğer Akbank müşterisi değilseniz veya şubeden başvurmak istiyorsanız gerekli görülmesi durumunda direk şubeye başvuru yapabilirsiniz. Şubeden başvuru için nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi fotokopisi, adres teyidi amaçlı belge, gelir belgesi – maaş bordosu, özel sektör çalışanlarından da SGK döküm belgesi gereklidir.


Akbank Bayram Kredisi Vade Ve Faiz Oranları


Akbank bayram kredisi Akbank müşterilerine özel bayram harcamalarında kullanmaları için sunulmuş bir hizmettir. Akbank bayram kredisinin faiz oranları normal ihtiyaç kredilerine oranla daha düşük tutulmuştur. Vade seçenekleri ise normal ihtiyaç kredilerinden daha uzundur. Bu sebeple bayram sebebiyle olmayan bir ihtiyacınız için dahi bu krediyi kullanarak avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git