En Uzun Vadeli Konut Kredisi Hangi Bankada? - Kredi Merkez

En Uzun Vadeli Konut Kredisi Hangi Bankada?

Günümüz koşullarında ev sahibi olmak kolay değildir. Hayat git gide pahalanırken konut fiyatları ve ev kiraları da o denli artışa geçiyor. Yatırımlarınızı değerlendirmek veya kira ödemekten bıkıp artık bir ev sahibi olmak isteyenlere bankaların sunduğu oldukça çeşitli konut kredisi seçenekleri bulunmakta. Kira öder gibi taksitleri ödeyebileceğiniz ve vade sonunda ev sahibi olabileceğiniz fırsat bankalar tarafından sizlere oldukça uygun koşullarla sunulmaktadır. Konut kredilerinin vade seçenekleri ve faiz oranları bankalara göre değişiklik göstermektedir. En uzun vadeli konut kredisi hangi bankada öğrenmek istiyorsanız pek çok farklı seçenek araştırmanız gerekmektedir. Çünkü bankalar çeşitli kampanyalarla farklı kredi seçenekleri sunuyorlar ve bazı kampanyalar dönemsel olarak değişiklik gösterebiliyor. Konut kredisi kullanarak ev sahibi olmak kira ödemek seçeneğinin yanında daha cazip olabiliyor çünkü sunulan vade seçenekleri ve ödenecek aylık taksit tutarları ödediğiniz kiradan çok daha uygun bile olabilir. Ya da biriktirdiğiniz para ile yatırım yapmak istiyorsanız gayrimenkule yatırım yapmak her zaman karlı bir yatırım çeşidi olacaktır.

Bankaların Konut Kredisi Vade Seçenekleri

Her bankanın kendine ait kampanyaları ve tüketicilere sundukları faiz ve vade seçenekleri vardır. İstenilen koşullar yerine getirildiği takdirde konut kredisi almanız oldukça kolay ve hızlı olacaktır. Üstelik birçok banka alacağınız konutu teminat olarak gösterme şansı sunuyor. Peşinatsız olarak alabileceğiniz konut kredileri de mevcuttur. İşte bazı bankaların konut kredisi vade seçenekleri;

QNB Finansbank Konut Kredisi

QNB Finansbank konut kredisi alternatifleri oldukça fazladır. Konut kredilerinde maksimum 180 ay vade seçeneği sunan QNB Finansbank satın alınacak olan konutun ekspertiz değerinin yüzde 80’i kadar kredi kullanabilme olanağı sağlıyor.

Halkbank Konut Kredisi

Halkbank konut kredilerinde 120 ay ve 180 ay vade seçeneğinde kredi fırsatları sunuyor. Halkbank’ta alabileceğiniz en uzun vade seçeneği 180 aydır.

Yapı Kredi Bankası Konut Kredisi

Yapı Kredi Bankası konut kredilerinde en fazla 120 ay vade seçeneği sunmaktadır. Aynı zamanda tek başına ev satın alma imkânı olmayan kişiler için iki kişi olarak da konut kredisi kullanabiliyorsunuz.

Ziraat Bankası Konut Kredisi

Ziraat Bankası da konut kredilerinde en fazla 120 vade seçeneği bulunuyor.

ING Bank Konut Kredisi

ING Bank konut kredisi seçeneklerinde vade seçeneği 120 ay sınırlı kalırken, uygun faiz oranlarını tüketicilere sunuyor.

Şekerbank Konut Kredisi

Şekerbank konut kredileri de yine 120 ay vade seçeneğiyle sınırlıdır.

Garanti Bankası Konut Kredisi

Garanti Bankası cazip faiz oranlarıyla vade seçeneğini 240 aya kadar uzatabiliyor. Gerekli koşulları yerine getirdiğiniz takdirde 240 ay vadeye kadar uzanan seçeneklerle uygun konut kredileri almanız mümkün.

Denizbank Konut Kredisi

Denizbank konut kredileri ise diğer bankalara kıyasla en uzun vade seçeneğini sunuyor. Denizbank’tan alacağınız konu kredisinin vade süresini 25 yıla kadar uzatabilme şansınız oluyor. En fazla 300 ay vade seçeneğiyle alabileceğiniz konut kredileri uygun faiz oranlarıyla ev sahibi olmanızı sağlıyor.

Ayrıntılı bilgiler bankaların çağrı merkezleriyle ya da ilgili şubelerle görüşüp konut kredinizi kolay ve hızlı olarak alabilir ve kendi evinizin sahibi olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git