1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Fibabanka Kredi Notu Düşük Olanlara Fırsat Sunuyor

Fibabanka Kredi Notu Düşük Olanlara Fırsat Sunuyor
11 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 37 kez okundu.

Fibabankası Hakkında ;

Bankacılık alanında hizmet vermek adına kurulmuş büyük bir kısmı ise özel teşebbüs desteği ile oluşmuştur. Sektörde yer alan birçok kuruluş köklü geçmişe sahip iken 11 yıllık bir geçmişi bile olmayan birkaç banka da sektör içerisinde bulunmaktadır. Fibabank, köklü bir geçmişe sahip olmasa bile müşterine vermiş olduğu hizmet bakımından sektörde birçok bankanın önünde yer almasına neden oluyor ve  yeni nesil bankacılık hizmeti sunan kuruluşlar arasında bulunmaktadır. 6. yılını yaşayan Fibabank, Türkiye’de önde gelen sanayici ve iş adamlarından birisi olan Hüsnü Özyeğen tarafından Portekizli bir banka olan Millenium Bank’ın Türkiye de faaliyet gösteren grubunu satın almak suretiyle 2010 yılında Fibabanka’yı kurmuştur.

Fibabank ; 62 banka şubesi 59 banka ATM’si ve 734 personeli ile hizmet vermekte ve giderek büyümektedir.

Fibabank’dan Notu Düşük Olanlara Fırsat;

Fibabank, kredi notu düşük olan kişilere diğer bankalardan olumsuz cevabı alanlar için bir umut oluşturarak, kredi vermeyi hedefliyor.

Şartları Nelerdir?

Fibabank’ın ilk şartı kefil, kefilden istenen başka şartlar da mevcut, kefil olan kişiye ait bir adet gayrimenkul tapusu.

Kefil olan kişinin mülkiyetine ipotek koyulmuyor, kefil için istenilen gayrimenkul tapusu göz korkutucu olabilir fakat herhangi bir ipotek işlemi söz konusu değil

İhtiyaç sahibine, şartları sağladıktan sonra 10.000TL ihtiyaç kredisi verebilmektedir, ihtiyaç kredisinin vadesini 24 aya kadar uzatabilme ihtimalini sunuyor. Normal kredi çekmek isteyen kişiye ise 48 aya kadar vade yapılabiliyor.

Fibabank, kredi notu düşük olan kişiler için sunduğu 10.000TL’lik ihtiyaç kredisi için faiz oranı %1,69’dan başlayıp, %1,99’a kadar değiştiğini görebilirsiniz. Ayrıca başvurus sırasında gelir belgesi talebi yapılmamaktadır.

Diğer avantajı olarak ise kredi tahsis ücreti olarak düşük bir miktar ücret almaktadır, 100 – 270TL arasında değişkenlik gösteren ihtiyaç kredisi tahsis ücreti alınıyor.

Kredi Notu Yükseltmek için Kolaylık !

fibabank‘ın sunduğu bu fırsatta ise kredi notunuzu yükseltmenize olanak sağlıyor, düzenli şekilde ihtiyaç kredisini çektikten sonra ödemelerinizi yaparak
kredi notunuzu yükseltebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İninal Kart Nedir ve Hakkında Bilgiler başlıklı yazımızı okumanız sizin için faydalı olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git