1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2018

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2018
20 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 58 kez okundu.

Kredi konusunda bankalar her zaman müşteriyi kolaylaştıran yöntemlerle işlem yapmışlardır. Çeşitli kredi türlerinde talep edilen miktardan, müşterinin gelir düzeyine ve benzeri özelliklerine bakılarak oluşturuldu. Ancak bankaların genellikle bazı konularda kolaylıklar sağlamaktan kaçınırlar. Bunlardan biride kefilsiz kredi işlemidir. Bankalar için kefil önemlidir. Borç temininin olmadığı zamanlarda bankalar için kefile başvurulur. Bu sayede bankalar işlerini garantiye alarak işlemlerini yaparlar. Genel ol alarak da müşteriler daha a detaylı ve işlerini kolaylaştırmaya yönelik prosedürleri az bankalara yöneliyor. Kefil bulma konusunda da zorlanırlar. Özelliklede günümüz çağında kimse kimseye kefil olmak istemez. Bu durumdan kaçınırlar. Ama bazı bankalar kefilsiz işlemler yapmaktadırlar. Kefilsiz kredi veren bankalar 2018 yılında kredilerini vermeye devam etmektedir. Bankanın bir müşteriye kefilsiz kredi vermesi için ön koşulları ve belirli istekleri vardır. Zaten banka er zaman işini garantiye alarak işlemlerini yapar. Bu koşullarından biri de şüphesiz kredi notunuzdur. Yüksek rakamlı kredi notu kefille uğraşmamanızı sağlar ve işlerinizi kolaylaştırır. Kredi notunu yükseltmeye çalışmak bu konuda önemlidir. Çok fazla sorulan biri de kefilsiz başvurularda kredi miktarının önemi olup olmamasıdır. Öncelikle belirli bir aylık kazancınız yoksa yada belirli bir miktarının üstünde değilse kefilsiz işlemlerde çok az bir kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu tutar 15 bin ya da 20 bin arasında değişim göstermektedir. Ama kredi notunuz yüksek ve gelir durumunuz iyiyse kefilsiz kredi işlemlerinden büyük tutarlarda faydalanabilirsiniz. Kefil istemeden kredi veren bankalar oldukça fazladır. Denizbank bankası 20bin yada 25 bin tutarında internet üzerinden zorlanmadan kredi sağlamaktadır. Daha üzeri miktarlarda bankaya gitmek gerekmektedir. Kredi notunuz yüksek ve geliriniz iyi ise kefil konusunda sıkıntı yaşamazsınız. Finans bankta kefilsiz kredi veren bankalardandır. Özellikle faiz konusunda diğer bankalara göre daha azdır. Garanti bankası da kefilsiz kredi işlemlerini gerçekleştiren bankalar arasında gelir. Eğer özellikle ilk kredi çekerseniz size oldukça cömert davranırlar. Gelir belgeniz olmasa dahi kredinizi çekebilirsiniz. Bu ilk kredi işleminden en fazla kredi tutarı 90 bin ve 100 bin arasında değişiklik gösterir. Ancak devlet bankaları(Ziraat bankası v.b.) devlete balı olduğu için kefil istemekle yükümlüdürler.

Bir önceki yazımız olan En Uygun İpotekli İhtiyaç Kredisi Veren Banka başlıklı yazımızı okumanız sizin için faydalı olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git